úvodní Rolety Rolety na míru Rolety den a noc


Rolety den a noc

Moderní regulace světla

Vyhledávaná novinka nejen na českém trhu. Vyrobíme na míru Vašeho okna  nebo interiéru a dodáme až k Vám.
Rolety den a noc 
chytré a pohledné řešení regulace světla. Kombinuje přednosti žaluzie a rolety. Pruhy látek možno nastavit libovolně proti sobě a do jakékoli výšky stažení. Moderní a efektivní doplněk domácností s jednoduchým ovládáním řetízkem.
Roleta den a noc je vysoce atraktivní, jedinečný a elegantní doplněk pro moderní a osobitý interiér.

Naše nabídka rolet den a noc 

  • Roleta Optima s krycími lištami pro plastová okna a eurookna s jednoduchou montáží. Roleta se pouze přilepí pomocí speciální lepicí pásky na křídlo okna. Žádné vrtání, žádné šrouby.
  • Roleta Jazz volně visící bez krycích lišt. Možno uchytit podle potřeby na stěnu, strop, nebo na křídlo okna.

Vyberte typ rolety

Roleta Jazz Expert den a noc

Volně zavěšená roleta. Bez krycích lišt.

Pův. cena: 959,-Kč

od 912,-Kč (vč. DPH)

 JAZZ EXPERT Den a noc 

Systém Den a noc - libovolná regulace prostupu světla.

Jednoduchá, volně visící textilní roletka bez krycích lišt.

Určená hlavně pro montáž na stěnu nebo strop. 

Ovládání řetízkem.
Látku rolety je možné nastavit do libovolné výšky.

 

Možnosti montáže: na stěnu, na strop, na křídlo okna

Snadná montáž

 

Maximální rozměry:

šířka 180 cm, výška 250 cm

Roleta Optima den a noc

S krycími lištami. MONTÁŽ BEZ ŠROUBKŮ

od 1 151,-Kč vč. DPH

 OPTIMA Den a noc 

Systém Den a noc - libovolná regulace prostupu světla.

Roleta je přilepena k oknu pomocí speciální pásky.

Roleta nesnižuje světlost rámu okna.

Ovládání řetízkem.

Horní kryt návinu rolety. Vodící lišty po stranách látky.

 

Možnosti montáže: na křídlo okna

Snadná montáž, bez vrtání, roleta je přilepena na okno.

 

Maximální rozměry:

šířka 150 cm, výška 150 cm

 

Přemýšlíte i o jiném řešení?

Látkové rolety do oken

Nabízíme látkové rolety do oken. Pro klasická okna, plastová okna a dřevěná euro okna. Zaručují velmi účinný způsob zastínění a zároveň jsou dekoračním i praktickým doplňkem s mnohostranným využitím. Díky široké nabídce barevných provedení látek se rolety přizpůsobí každému interiéru. Rolety nabízíme volně zavěšené nebo v provedení s bočními lištami.

Výběr látek a typů rolet poskytuje možnost tlumení ostrého denního světla nebo úplné zatemnění interiéru. Pro úplné zatemnění doporučujeme rolety s krycími nebo vodícími bočními lištami v kombinaci se zcela zatemňující látkou.
Praktické volně zavěšené rolety najdou své využití prakticky kdekoli v interiéru. Je možné je instalovat přímo na okno nebo před něj, jak do stropu tak i na zeď.

Látkové vertikální žaluzie

Doporučujeme Vám klasické vertikální žaluzie od prověřeného českého výrobce. Tento nadčasový a nestárnoucí stínící dolněk slouží pro stínění především větších ploch. Vertikální žaluzie jsou především alternativa závěsů, jsou moderní a elegantní. Jejich výhodou jsou látky nepohlcující prach. Látkové lamely se snadno udržují. Lamely vertikálních žaluzií se vyrábí z textilie a kotví se v horním hliníkovém profilu. Výška vertikálních žaluzií je k dostání až do 400 cm a šířka maximálně 600 cm. U vertikálních žaluzií máte možnost výběru z širokého vzorníku barevných odstínů a také z rozmanitých druhů látek. Některé látky jsou zcela zatemňující, jiné vytvoří jen intimní příšeří. Intenzitu zatemnění je proto dobré předem promyslet a při výběru žaluzií toto hledisko preferovat.

Žaluzie do plastových oken

Žaluzie do plastových oken jsou oblíbené díky své praktičnosti, snadné a rychlé montáži a velmi přijatelné ceně. Díky chytrému designovému řešení jsou integrovány mezi lišty plastového okna. Dnes jsou nejčastějším typem interiérového zastínění místnosti. V naší nabídce si můžete vybrat žaluzie pro plastová okna tradičního českého výrobce Isoline. Žaluzie můžete jednoduše ovládat řetízkem pro pohyb žaluzie nahoru a dolů a naklápění lamel žaluzie. Tyto žaluzie jsou vhodné prakticky do každého interiéru a typu místnosti. Pro barevné přizpůsobení můžete vybírat z mnoha barevných provedení. Žaluzie nabízíme také ve zdařilých imitacích dřeva.

[Přeskočit navigaci]