úvodní Žaluzie Žaluzie na míru


Žaluzie na míru

ŽALUZIE PRO PLASTOVÁ OKNA

A EUROOKNA

Účinný a praktický stínící doplněk za dostupné ceny.

Regulace světla podle potřeby

Jednoduché ovládání

Odolnost proti vlhkosti

Velký výběr barevných odstínů

 

Snadná a rychlá montáž do zasklívacích lišt okna

VERTIKÁLNÍ LÁTKOVÉ ŽALUZIE

Originální design látek SHADEON®

Široký výběr barev a druhů látek
Zcela zatemňující nebo stínící látky 

Vkusný doplněk interiéru

Využití i k rozdělení místnosti

CENA JE POČÍTÁNA ZA M2

 

Jednoduchá a rychlá montáž do stropu nebo stěny

DŘEVĚNÉ ŽALUZIE

Novinka v naší nabídce

Luxusní provedení 

Vyrobené z kvalitní Kanadské lípy

Velký výběr barevných provedení

Na výběr šířky lamel 25 a 50mm

 

Snadná montáž na stěnu nebo strop

Žaluzie do oken jsou v současné době neodmyslitelnou součástí každého bydlení. Okenní žaluzie nejsou pouhým doplňkem, ale hlavně ochraňují interiér proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti a chrání Vaše soukromí.

Veškeré žaluzie do oken vyrábíme na míru, takže budou přesně dle Vašich požadavků a představ. Můžete si nechat vyrobit jak horizontální žaluzie hodící se do menších nebo střešních oken, tak i vertikální žaluzie, které se hodí do velkých prosklených ploch. Veškeré komponenty, které jsou použité při výrobě žaluzií, jsou zvoleny s ohledem na přání a požadavky zákazníka tak, aby bylo vyhověno nejen kvalitě, ale také cenové dostupnosti pro klienta.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie patří k nejrozšířenějšímu a nejběžnějšímu způsobu protisluneční ochrany a staly se tak nedílnou součástí interiéru. Mezi jejich nesporné výhody patří zejména jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost.

K dispozici jsou ve velké škále barevných provedení, lze je tedy skvěle sladit s barevnými doplňky v místnosti a vytvořit tak příjemnou a útulnou atmosféru dle Vašeho vkusu. Horizontální žaluzie jsou vhodné téměř pro všechny typy oken.

Vertikální žaluzie

Do větších prosklených ploch je vhodné zvolit vertikální žaluzie, které zcela nahradí záclony či závěsy a elegantně doplní interiér. Vybrat si můžete z velkého množství materiálů a barevných odstínů, díky kterým je můžete skvěle sladit s Vaším domovem. Mezi jejich přednosti se řadí tvarová i barevná stálost, minimální nároky na údržbu či jednoduchá a rychlá montáž.

Dřevěné žaluzie

Kromě horizontálních a vertikálních žaluzií vyrábíme také na míru dřevěné žaluzie, které nalézají uplatnění jako reprezentativní a účelový doplňek interiérů. Dřevěné žaluzie jsou stylovým a luxusním doplňkem, proto se hodí nejen do bytů, ale i do kanceláří a různých společenských místností. Dřevěné žaluzie jsou nadstandardní záležitostí, proto jsou vhodné pro náročné zákazníky s estetickým cítěním i vkusem.

Dálkové elektrické ovládání žaluzií

V našem eshopu jsou žaluzie na míru dodávány výhradně s manuálním ovládáním. Pro žaluzie na míru můžete zvolit také elektrické dálkové ovládání. Pokud máte zájem o elektrické ovládání kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

[Přeskočit navigaci]