úvodní Žaluzie Žaluzie na míru Vertikální žaluzie


Vertikální žaluzie

Sleva -20%. Akce měsíce! Akce

Nabízíme kvalitní vertikální látkové žaluzie na míru od prověřeného českého výrobce. Vertikální žaluzie zaručuje regulaci denního světla podle potřeby. Má opravdu variabilní použití, záleží pouze na Vaší představivosti. Je vhodná i pro zastínění větší plochy, nebo pro předělení místností. Jednoduchá montáž na strop, stěnu nebo do výklenku.

Sestavte si Vaši novou žaluzii

Cena za m2

Pův. cena: 392,-Kč

od 327,-Kč (vč. DPH)

Prodáváme také samostatně látky pro výměnu!

Pokud máte zájem pouze o látkové lamely kontaktujte nás, nebo nám napište v nezávazné poptávce druh látky, barevné provení, šířku lamely (89 nebo 127 mm), délku lamely a počet lamel na info@zaluzie-rolety.com nebo pošlete Dotaz v sekci Kontakty a my Vám zašleme cenovou nabídku. 
Příklad nezávazné poptávky: Vertikální žaluzie - látky na výměnu - Sonia 0101, lamela 127 mm, délka 240 cm, 30 ks.

Provedení žaluzie

  • Naše vertikální žaluzie jsou osazeny látkovou lamelou o šířce 127 mm (po domluvě možno objednat provedení 89 mm).
  • Horní profil je hliníkový se zaoblenými hranami a dodáváme jej v bílé barvě, stejně jako všechny další konstrukční a ovládací prvky.
  • Stahování látek je řešeno pomocí ovládací šňůry a naklánění lamel pomocí řetízku.
  • Kombinace způsobů ovládání vytváří chytré možnosti řešení každého interiéru - způsoby ovládání.

Materiál látek

  • Můžete vybrat z 28 druhů látek a širokého spektra barevných provedení.
  • Nabízíme také vertikální žaluzii se zatemňovací látkou - Tanya, Melvin.

Konstrukční omezení:

Maximální šířka vertikální žaluzie = 600 cm (větší šířka je z více žaluzií)
Maximální výška vertikální žaluzie = 400 cm

Návody ke stažení:

 - snadná montáž       - snadné zaměřeníPřemýšlíte i o jiném řešení?

Látkové rolety do oken

Nabízíme látkové rolety do oken. Pro klasická okna, plastová okna a dřevěná euro okna. Zaručují velmi účinný způsob zastínění a zároveň jsou dekoračním i praktickým doplňkem s mnohostranným využitím. Díky široké nabídce barevných provedení látek se rolety přizpůsobí každému interiéru. Rolety nabízíme volně zavěšené nebo v provedení s bočními lištami.

Výběr látek a typů rolet poskytuje možnost tlumení ostrého denního světla nebo úplné zatemnění interiéru. Pro úplné zatemnění doporučujeme rolety s krycími nebo vodícími bočními lištami v kombinaci se zcela zatemňující látkou.
Praktické volně zavěšené rolety najdou své využití prakticky kdekoli v interiéru. Je možné je instalovat přímo na okno nebo před něj, jak do stropu tak i na zeď.

Látkové rolety den a noc

Rolety den a noc, známé také pod názvem zebra, roletožaluzie, apod. Vyhledávaná novinka nejen na českém trhu. Vyrobíme na míru Vašeho okna  nebo interiéru a dodáme až k Vám. Roleta den a noc nabízí chytré řešení regulace světla. Kombinuje přednosti žaluzie a rolety. Pruhy látek je možno nastavit libovolně proti sobě a do jakékoli výšky stažení. Moderní a efektivní doplněk domácností s jednoduchým ovládáním řetízkem.
Roleta den a noc je vysoce atraktivní, jedinečný a elegantní doplněk pro moderní a osobitý interiér. Stínící doplněk pro náročného zákazníka, s důrazem na kvalitu, design a moderní provedení. Dopřejte své domácnosti nové světlo.

 

[Přeskočit navigaci]