úvodní O nás


O nás

 Rollex Interier - stínící technika


Zkušenost, solidnost a důraz na kvalitu

Firma Handrejch Jiří - Rollex interier je malá rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1992. Zaměřujeme se na prodej a montáž. Jsme hrdý autorizovaný prodejce společnosti Velux. Můžeme se pochlubit více jak dvaceti lety zkušeností v oboru stínící techniky a vybavení interiérů. Máme za sebou tisíce úspěšně realizovaných zakázek a spokojených zákazníků.

Montáže a realizace zakázek

Naše firma působí především v plzeňském kraji. V dalších místech republiky provádíme montáže po domluvě. Provádíme také montáže venkovních rolet, markýz, garážových vrat, oken VELUX a dalších produktů. Tyto produkty zatím nenabízíme v našem eshopu, protože jsou náročnější na montáž. Více na našich stránkách www.rollex-interier.cz. Pro nezávaznou poptávku nás neváhejte kontaktovat. Poskytujeme kompletní realizaci zakázek.  

Eshop na míru - výhodný nákup

Od roku 2011 úspěšně provozujeme náš eshop. Důkazem spokojenosti našich zákazníků je udělení certifikátu od nákupního portálu Heuréka.cz.
Nákup stínící techniky přes internet se v České republice začíná stále více rozšiřovat, ale v zahraničí, např. v Německu, již dlouhodobě tvoří nákup stínící techniky online velký podíl z celkového obratu. Důvod je jasný při nákupu ušetříte nezanedbatelné prostředky za cenu zaměření a montáž. Zaměření a montáž jsou běžně počítány za kus. Tedy platí čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
V našem eshopu si můžete objednat značkové rolety a žaluzie na střešní okna VELUX, nebo nechat vyrobit žaluzie, rolety, sítě na míru na všechny typy oken. Nově Vám také na míru vyrobíme plastové shrnovací dveře.
Naším cílem je spokojený zákazník. Obdržené objednávky okamžitě vyřizujeme a zadáváme do výroby. Po objednání zboží obdržíte informační email, že Vaše objednávka byla úspěšně přijata. V den vyskladnění zboží a předání dopravní společnosti, obdržíte email o expedici Vaší objednávky. V den doručení Vás bude kontaktovat řidič dopravní společnosti.
Rádi se s Vámi podělíme o naše dlouholeté zkušenosti a poradíme Vám vhodné produkty.

Bezpečná platba online

K platbě Vaší objednáky můžete zvolít z několika možností:

  • Platební brána GoPay. Využijte platební bránu, která zabezpečuje transakce a v případě nedodání zboží a nečinnosti obchodníka vyplatí zákazníkovi zpět obnos a od obchodníka poté vymáhá ztrátu. U nás se nemusíte obávat, my zboží vždy dodáme - přesto této služby můžete samozřejmě využít.
  • Na dobírku. Poskytujeme i tento stále oblíbený způsob platby. Částku platíte při převzetí zboží.
  • Převodem na účet. Zboží Vám bude odesláno až po složení částky na náš účet.

Doručení zboží 

Zboží je doručené a připravené k montáži běžně do 7 pracovních dnů. Pro některé produkty pro střešní okna VELUX je termín dodání 15 pracovních dnů. V případě, že termín doručení  je delší než 7 pracovních dnů, je o tom vždy zákazník upozorněn na email.
Při nákupu nad 4000 Kč je doprava vždy zdarma, jinak je běžně účtováno dopravné a balné 150,- Kč (vč. DPH). Za nadměrné objednávky přesahující 2 m účtujeme dopravné a balné 450,- Kč.
Pro náhradní díly účtujeme pouze dopravné a balné 89,- Kč *. Náhradní doru4uje Česká pošta *. (* Neplatí pro náhradní díly pro střešní okna Velux).
Zboží je možno vyzvednout přímo u nás na pobočce. Pro další informace navštivte kontakty, v tomto případě doprava není účtována.

Doprava na Slovensko a platba v EURO

Zboží dopravujeme také na Slovensko. Příjmáme platby v EURO, částka je vždy přepočítána podle aktuálního kurzu.

Servis a náhradní díly

Pro naše výrobky nabízíme také následný servis a prodej náhradních dílů. Poskytujeme prodej náhradních dílů na žaluzie pro plastová okna a eurookna, vertikální žaluzie a také žaluzie meziokenní a interiérové. Prodáváme veškeré dostupné díly pro okna Velux. Náhradní díly můžete v našem obchodě zakoupit online. Díly, které nenaleznete online, dodáme na požádání. Na požádání dodáváme také díly pro venkovní žaluzie, rolety a markýzy, garážová vrata, interiérové rolety a další. Všechny naše produkty jsou originální kvality a cenově dostupné. 

Vzorky látek a odborné poradenství zdarma

Pokud se nemůžete rozhodnout, chcete zaslat vzorek látky či lamely, máte otázku k zaměření nebo montáži, potřebuje poradit s výběrem vhodného produktu nebo máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Tel.: +420 603 851 896
E-mail: info@zaluzie-rolety.com

Reklamace produktů

Spolupracujeme s pouze s kvalitními a ověřenými dodavateli. Přesto se může stát, že se k Vám dostane kazové zboží. V tom případě zboží obratem vyměníme.
V případě, že zákazník dostane zboží s porušeným obalem, nebo viditelně při dopravě poškozené, zboží nepřebírá a předává zpět řidiči dopravní společnosti. Takovou reklamaci pak vyřizuje naše společnost s dopravní společností.

DŮLEŽITÉ:
Kupující bere na vědomí, že zboží, které je vyráběno na míru, je zhotovováno a upravováno podle přání kupujícího jakožto spotřebitele, proto není možno zboží vrátit do 14 dnů ode dne převzetí zboží. Toto se nevztahuje na výrobky, které nejsou dodavatelem přímo upravovány na zakázku, tj. náhradní díly. Výrobky pro střešní okna VELUX lze vrátit pouze v nerozbaleném stavu.

Záruční doba

Délka záruční doby se řídí platnými ustanoveními zákona. Záruční doba na námi dodávané zboží činí 24 měsíců. Pokud je záruční doba delší, je to u produktu uvedeno.

Dodáváme i další výrobky

Kromě zboží, které nabízíme v našem  eshopu, nabízíme i další výrobky, které jsou již složitější na montáž, jako např.:

  • markýzy 
  • předokenní rolety hliníkové, plastové 
  • garážová vrata rolovací, sekční 
  • vestavěné skříně na míru 
  • nábytek na míru 
  • plovoucí podlahy
Pokud poradit s výběrem vhodného produktu nebo sestavit nezávaznou cenou nabídku zdarma, neváhejte nás kontaktovat.

 

   Naši kompletní nabídku si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.
   www.rollex-interier.cz

Markýza
Vestavěná skříň
Garážová vrata

[Přeskočit navigaci]