úvodní Žaluzie VELUX žaluzie


VELUX žaluzie

originál pro střešní okna VELUX
Akce - 15% na všechny doplňky VELUX.

VELUX - LAMELOVÁ ŽALUZIE:

Originální žaluzie pro střešní okna VELUX

Kontrola nad množstvím a směrem příchozího světla

Unikátní mechanismus ovládání bez provázků

Ideální i pro místnosti s vyšší vlhkostí, např. kuchyně či koupelny

Montáž během pár minut díky systému Pick&Click!® 

Žaluzie značky Velux, jsou optimálním stínícím systémem pro střešní okna Velux. Velux je dánská společnost s dlouhou historií a její produkty se vyznačují tou nejvyšší jakostí. Lamelové žaluzie Velux jsou navrženy tak, abyste snadno nastavili nasměrování a tlumení světla nebo úplné zatemnění místnosti.

Mějte úplnou kontrolu nad množstvím a směrem pronikajícího světla. Žaluzie Velux můžete kombinovat s venkovní markýzou nebo roletou. Na výběr máte z devíti klasických barevŽaluzie se hodí do malých oken ložnic, střešních oken dětských pokojů, do koupelen nebo kuchyní. Všude tam, kde chcete mít kontrolu nad slunečními paprsky. Nevzhledné šňůrky a tyče u těchto žaluzií nehledejte.

Možnosti ovládání a příslušenství

Žaluzie Velux lze vybavit dálkovým ovládáním a elektrickým pohonem, který je vhodný pro špatně dostupná okna nebo požadujete vyšší komfort. Pokud chcete pomocí žaluzií regulovat i teplotu v interiéru, je vhodné kombinovat vnitřní žaluzie s venkovními roletami nebo markýzou. U žaluzií Velux se nabízí celá řada možností řešení. S výběrem optimálních žaluzií a rolet do střešních oken vám rádi poradíme a doporučíme vám produkt, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Potřebujete jiné řešení zastínění?

V naší nabídce si můžete vybrat také lamelové horizontální nebo vertikální žaluzie. Horizontální žaluzie jsou nejběžnějším typem interiérového zastínění, snadno se ovládají a nabídka barev je opravdu široká. Vertikální žaluzie jsou vhodné do větších prosklených ploch nejen ve firmách, kancelářích, ordinacích, ale také v domácnostech.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou oblíbené díky své praktičnosti, snadné a rychlé montáži a přijatelné ceně. Dnes jsou nejčastějším typem interiérového zastínění místnosti. V naší nabídce si můžete vybrat žaluzie pro plastová okna tradičního českého výrobce Isoline. Žaluzie můžete jednoduše ovládat řetízkem pro pohyb žaluzie nahoru a dolů a naklápění lamel žaluzie. Tyto žaluzie jsou vhodné prakticky do každého interiéru a typu místnosti.

Vertikální žaluzie

Rozhodnout se můžete ale také pro vertikální žaluzie od prověřeného českého výrobce. Lamely vertikálních žaluzií se vyrábí z textilie a kotví se v horním hliníkovém profilu. Výška vertikálních žaluzií je k dostání až do 400 cm a šířka maximálně 600 cm. U vertikálních žaluzií máte možnost výběru z širokého vzorníku barevných odstínů a také z rozmanitých druhů látek. Některé látky jsou zcela zatemňující, jiné vytvoří jen intimní příšeří. Intenzitu zatemnění je proto předem dobře promyslet a při výběru žaluzií toto hledisko preferovat.

[Přeskočit navigaci]

PROVOZ VÝROBY V PRŮBĚHU VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ

Z důvodu vánočních svátků bude v termínu od 20.12.2018 do 1.1. 2019 pozastavena výroba, a to:

Pro výrobky na míru (žaluzie do plastových oken, vertikální žaluzie, látkové rolety, sítě proti hmyzu, plastové dveře) - Při objednání do 02.01.2019 do 11.30 hod. budou výrobky expedovány 07.01.2019
Pozor neplatí pro produkty na míru s termínem doručení více než 1 týden.

Pro výrobky do střešních oken VELUX Při objednání do 19.12.2018 budou výrobky Standard expedovány 02.01.2019
Pozor neplatí pro výrobky v provedení lamel/látek Premium a pro další produkty VELUX s termínem dodání delším než 1 týden. Od 02.01.2019 jsou objednávky přijímány v obvyklém provozu.

 

Náhradní díly na žaluzie a rolety - budou expedovány průběžně. Jsou odesílány z našeho skladu.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat +420 604 112 520. Pro zavření tohoto textu prosím klikněte na ROZUMÍM

Rozumím