úvodní Žaluzie Žaluzie na míru Dřevěné žaluzie


Dřevěné žaluzie

Nabízíme kvalitní dřevěné žaluzie od jednoho z největších tuzemských výrobců.
Dřevěná žaluzie je luxusnější varianta klasické horizontální žaluzie, při zachování účinné regulace světla. Její elegance, kvalita a solidnost provedení ji neustále řadí na vrchol stínící techniky. Je určena především těm nejnáročnějším zákazníkům s estetickým cítěním a vkusem.

Dřevo a barevné provedení

Naše žaluzie jsou vyrobeny z kvalitního dřeva Kanadské lípy, teplotně stálé dřeviny s vynikajícími vlastnostmi. Výběr z 15 barevných provedení povrchově upravených mořením na požadovaný odstín. Nabízíme žaluzie ve dvou provedeních: 

  • standartní šířka lamel 25mm
  • luxusnější provedení se šířkou 50mm, kde více vyniká charakter a majestát dřeva

Vyberte typ dřevěné žaluzie

Dřevěná žaluzie KLASIK 25

Šířka lamel 25 mm

Cena žaluzie

od 782,-Kč vč. DPH

DŘEVĚNÁ ŽALUZIE KLASIK 25

Žaluzie s šířkou lamel 25mm je základním představitelem řady dřevěných žaluzií. Vytahování žaluzie se provádí pomocí ovládacího mechanizmu provázku s aretací, který umožňuje nastavit výšku stažení lamel. Naklápění lamel je zajištěno dřevěným ovladačem. Fixace lamel může být  zajištěna lankem- požadavek musíte dát do poznámky v objednávce .

 

Možnosti montáže:

- Na křídlo okna
- Na strop
- Na zeď

 

Snadná montáž

Dřevěná žaluzie KLASIK 50

Šířka lamel 50 mm

Cena žaluzie

od 1 650,-Kč vč. DPH

DŘEVĚNÁ ŽALUZIE KLASIK 50

Žaluzie s šířkou lamel 50mm, je elegantním zástupcem dřevěných žaluzií. Lamely jsou uchyceny v plechovém profilu, který je zakryt designovou dřevěnou Garnyží. Vytahování žaluzie se provádí pomocí ovládacího mechanizmu provázku s aretací, který umožňuje nastavit výšku stažení lamel. Naklápění lamel je zajištěno provázky s hruškou .  Fixace  lamel může být  zajištěna lankem- požadavek musíte dát do poznámky v objednávce .

 

Možnosti montáže:
- Na strop
- Na zeď

 

Snadná montáž


Podívejte se také na:

Bambusové rolety

Tyto kvalitní bambusové rolety přinášejí nevšední oživení Vašemu interiéru. Bambusové dřeviny působí klidně a harmonicky, světlo jimi procházející je decentně tlumené a vytváří příjemný efekt. Rolety Vaši domácnost osvěží a dodají naturální nádech. Díky několika typům a množství provedení tkanin je snadné najít tu vhodnou roletu pro jakékoli využití. Velmi jednoduchá montáž na stěnu nebo do stropu.

[Přeskočit navigaci]