úvodní Žaluzie do plastových oken


Žaluzie do plastových oken

Nabízíme kvalitní a osvědčené české žaluzie Isoline. Tento stínící doplněk je oblíbený a prověřený v mnoha nejen českých domácnostech a lze jej použít prakticky pro všechny typy plastových oken nebo dřevěných euro oken. Žaluzie jsou oblíbené pro svůj moderní vzhled, příznivou cenu, jednoduchou konstrukci, nenáročnou údržbu, odolnost proti vlhkosti či prachu a vysokou životnost.

Další nespornou výhodou žaluzie je zajištení soukromí a zároveň dostatečný přístup světla do místnosti, pokud jsou lamely staženy dolů a otevřeny. 

Jednoduchá regulace světla

Díky naklápění lamel žaluzie lze libovolně regulovat příchozí světlo. Naše žaluzie jsou opatřeny kvalitními hliníkovými lamelami o šířce 25 mm. Celý ovládací mechanismus žaluzie je ukryt a zároveň chráněn v jejím horním profilu. Ovládání je opravdu jednoduché. Vytahování, stahování i naklápění lamel je zajištěno za pomoci řetízku. Libovolně naklopené lamely žaluzie je možné ustavit v okně v libovolné výšce stažení. Takto je zajištěna skvělá regulace světla a jeho usměrnění podle momentální potřeby.

STANDARD

Pro plastová a eurookna - obyčejné krytky

Pův. cena: 216,-Kč

od 196,-Kč (vč. DPH)

 Provedení STANDARD 
Určené pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken.
Žaluzie s plastovými bočními krytkami převodovek.


Výhody:
Jednoduchost a rychlost montáže.

Minimální údržba a cenová dostupnost.

Nejpoužívanější a nejprodávanější  žaluzie do plastových oken a euro oken.

PRIM

Pro plastová okna a eurokna-úzké krytky a zaoblený profil

Pův. cena: 259,-Kč

od 235,-Kč (vč. DPH)

 Provedení PRIM 

Spojuje přednosti žaluzií typů standard a loco.
Estetické a kompaktní spojení horního profilu a plastových krytek v jeden celek.
Jednoduché zaměření i montáže.

 

Výhody:

Nízká cena.

Elegantní zaoblený horní profil.
Úzké boční krytky horního profilu.

Toto provedení doporučujeme, pokud si vyberete horní profil v jiné barvě než bílé.

Působí kompaktněji.

LOCO

Pro plastová a eurookna -zaoblená krycí lišta vcelku

Pův. cena: 280,-Kč

od 255,-Kč (vč. DPH)

 Provedení LOCO

Krycí lišta zakrývá celý horní profil a je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty.
Povedený design.
Technicky i esteticky špičkový model produktové řady ISOLINE.

 

Výhody: 

Estetičnost - elegantní zaoblená krycí lišta.

Cenová dostupnost.

Snadné zaměření i montáž.

Provedení vhodné pro barevné přizpůsobení lamel a horního profilu.

Horní profil díky krycí liště působí jednotným dojmem. 

 

Přemýšlíte i o jiném řešení?

Látkové rolety do oken

Nabízíme látkové rolety do oken. Pro klasická okna, plastová okna a dřevěná euro okna. Zaručují velmi účinný způsob zastínění a zároveň jsou dekoračním i praktickým doplňkem s mnohostranným využitím. Díky široké nabídce barevných provedení látek se rolety přizpůsobí každému interiéru. Rolety nabízíme volně zavěšené nebo v provedení s bočními lištami, určených pro montáž do plastových oken nebo dřevěných euro oken.

Výběr látek a typů rolet poskytuje možnost tlumení ostrého denního světla nebo úplné zatemnění interiéru. Pro úplné zatemnění doporučujeme rolety s krycími nebo vodícími bočními lištami v kombinaci se zcela zatemňující látkou.
Praktické volně zavěšené rolety najdou své využití prakticky kdekoli v interiéru. Je možné je instalovat přímo na okno nebo před něj, jak do stropu tak i na zeď.

Látkové rolety den a noc

Rolety den a noc, známé také pod názvem zebra, roletožaluzie, apod. Vyhledávaná novinka nejen na českém trhu. Vyrobíme na míru Vašeho okna  nebo interiéru a dodáme až k Vám. Roleta den a noc nabízí chytré řešení regulace světla. Kombinuje přednosti žaluzie a rolety. Pruhy látek je možno nastavit libovolně proti sobě a do jakékoli výšky stažení. Moderní a efektivní doplněk domácností s jednoduchým ovládáním řetízkem.
Roleta den a noc je vysoce atraktivní, jedinečný a elegantní doplněk pro moderní a osobitý interiér. Stínící doplněk pro náročného zákazníka, s důrazem na kvalitu, design a moderní provedení. Dopřejte své domácnosti nové světlo.

[Přeskočit navigaci]